Jak dlouho jste se ucili na tuto zkousku?

Přednáška navazuje na přednášky Algoritmy a datové struktury I a II a Programování I a II bakalářského studia. Bude věnována dvěma základním datovým strukturám, hašování a $(a,b)$-stromům (tato struktura se také nazývá $B$-stromy). Popisují se zde základní vlastnosti těchto struktur a jejich složitost. Na závěr přednášky se provede stručné zhodnocení třídicích algoritmů.
Kubees
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 65
Registrován: 12. 1. 2007 22:22
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Jak dlouho jste se ucili na tuto zkousku?

Příspěvek od Kubees »

Jak dlouho jste se ucili na tuto zkousku?
Ja jeste nezacal ale zaslechl jsem nejake zvesti ze to chce tak tri tydny... tak doufam ze to neni zas TAK hrozne.

prosim aby mi odpovedelo co nejvic lidi a ja si z toho pak udelam prumer. :)
Uživatelský avatar
tikiri
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 37
Registrován: 17. 1. 2008 10:06
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Jak dlouho jste se ucili na tuto zkousku?

Příspěvek od tikiri »

Začala jsem se učit týden před zkouškou a to velice laxně. :oops: Nakonec jsem se učila celou noc před zkouškou a moc si přála, abych nedostala hashování. :D Uměla jsem dobře stromy a haldy, hashování velmi povrchně. :roll: Dohromady bych řekla, že jsem tomu dala tak 20-25 hodin čistého času.
Here's a llama, there's a llama, and another little llama, fuzzy llama, funny llama, llama, llama, DUCK. :)
Uživatelský avatar
Myshaak
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 162
Registrován: 18. 1. 2006 22:29
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Jak dlouho jste se ucili na tuto zkousku?

Příspěvek od Myshaak »

Asi tak 12 dni - s tim, ze dostat perfektni hashovani nebo wordsort (nebo co to tam na konci bylo), tak bych to nejspis nedal. :~)
"Go for the eyes Boo, go for the eyes! Yeahh!!"
makaron

Re: Jak dlouho jste se ucili na tuto zkousku?

Příspěvek od makaron »

Asi by este nebolo odveci napisat, ci dany clovek chodil na prednasky. Tie tri tyzdne asi boli u cloveka, ktory TO pred skuskou videl prvy krat v zivote a slecna, imho, chodila asi poslusne na prednaku. Na to by mal ten jeden tyzden bohato stacit.
rur

Re: Jak dlouho jste se ucili na tuto zkousku?

Příspěvek od rur »

No byl jsem pouze na většině přednášek, učím se to od soboty, zítra jdu, a věřím, že kdybych se to byl už od soboty učil fakt intenzivně a ne jenom tak ňák, tak bych byl celkem v klidu (disclaimer: jednička není mým cílem, mým cílem je prolézt). A i takhle věřím, že mám nezanedbatelnou šanci projít. (Napíšu zítra ;-)) Kdyby tak ty přednášky byly k něčemu a ne k ničemu, případně aspoň ty skripta psaný lidsky (ale furt je to celkem slušný, je to z velký části českej text:-))
Uživatelský avatar
tikiri
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 37
Registrován: 17. 1. 2008 10:06
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Jak dlouho jste se ucili na tuto zkousku?

Příspěvek od tikiri »

Pro doplnění, na přednášky jsem nechodila vůbec, krylo se mi to v rozvrhu s něčím jiným, takže jsem alespoň měla dobrou výmluvu. :D
Here's a llama, there's a llama, and another little llama, fuzzy llama, funny llama, llama, llama, DUCK. :)
Odpovědět

Zpět na „TIN066 Datové struktury I“