Nutnost navštevování přednášky

Přednáška navazuje na přednášky Algoritmy a datové struktury I a II a Programování I a II bakalářského studia. Bude věnována dvěma základním datovým strukturám, hašování a $(a,b)$-stromům (tato struktura se také nazývá $B$-stromy). Popisují se zde základní vlastnosti těchto struktur a jejich složitost. Na závěr přednášky se provede stručné zhodnocení třídicích algoritmů.

Nutnost navštevování přednášky

Příspěvekod tomas877 » 30. 8. 2011 17:12

Chtěl bych se zeptat jestli je nutné chodit na přednášky z Datových struktur nebo jestli jen existují nějaká skripta od kud se lze vše potřebné naučit?
díky
tomas877
 

Re: Nutnost navštevování přednášky

Příspěvekod Him » 30. 8. 2011 17:23

Nu, ptas se spatne :) Jeste jsem totiz nevidel prednasku, kam by bylo nutne chodit. Pokud se ptas, zda je vhodne tam chodit, tak IMO neni, vyklad se sestava z cteni skript. Jedine snad, ze byses to naucil predem, pak ma smysl si tam zajit se zeptat na detaily.

* http://ktiml.mff.cuni.cz/index.php?sele ... lang=czech - zde jsou oficialni skripta, doporucuju se podivat do Studnice, kde jsou starsi verze, ktere obsahuji neco navic a neco lepe popsane.
* http://wiki.matfyz.cz/index.php?title=D ... truktury_I - WIKI je tvuj kamarad..
* http://code.google.com/p/datove-struktu ... loads/list - alternativni skripta (velmi hezke, srozumitelne, obcas neco chybi)
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
 
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.Zpět na TIN066 Datové struktury I

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků