Termíny po 22.2.2010

Přednáška navazuje na přednášky Algoritmy a datové struktury I a II a Programování I a II bakalářského studia. Bude věnována dvěma základním datovým strukturám, hašování a $(a,b)$-stromům (tato struktura se také nazývá $B$-stromy). Popisují se zde základní vlastnosti těchto struktur a jejich složitost. Na závěr přednášky se provede stručné zhodnocení třídicích algoritmů.
marek

Re: Termíny po 22.2.2010

Příspěvek od marek »

aj ja sa hlasim. nejakeho 15.3. by sa nedalo?
sine
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 15
Registrován: 15. 2. 2010 15:32
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Termíny po 22.2.2010

Příspěvek od sine »

ja by som bol za moznost aj trochu neskor, mam este 10teho skusku a chcem datovkam venovat viac ako 4 dni :) idealne tak 20-30.3.
Dr_Zlo

Re: Termíny po 22.2.2010

Příspěvek od Dr_Zlo »

Tohle jsem se tu marne snazil vcera postnout - forum nejak stagnovalo - klikani na Odeslat jen refreshovalo stranku
----------------------------
Napsal jsem p.Koubkovi zdvorilou zadost o termin na konci brezna.
Ve stylu - pokud bychom si mohli vybrat - jsem navrhl patek 26.3. nebo stredu 31.3.
(skutecna volba terminu je vsak na panu prednasejicim)

Jen zde na foru je 12zajemcu, vim o dalsich 5, kteri datovky nemaji a chteli by je mit hotove pred zacatkem zkouskoveho.
Verim, ze vypsanim terminu do SISu nas jeste pribude.

Zacinam se ucit (a doporucuju velmi pekne zpracovane poznamky - Vidner, Kotal http://wiki.matfyz.cz/wiki/TIN066_Skripta_Vidner-Kotal)
----------------------------
Sranda je, ze jsem na dnesni vypsani terminu mohl zareagovat az pozde a mezi 15 volnych mist se nedostal (:
Termin 26.3. nebyl mozny protoze nebyla volna poslucharna.
pasky
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 89
Registrován: 4. 1. 2005 22:57
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: Termíny po 22.2.2010

Příspěvek od pasky »

Dr_Zlo píše:Sranda je, ze jsem na dnesni vypsani terminu mohl zareagovat az pozde a mezi 15 volnych mist se nedostal (:
Termin 26.3. nebyl mozny protoze nebyla volna poslucharna.
Na zaklade predchozich zkusenosti jde asi celkem spolehlive ocekavat, ze prijde max. 2/3 prihlasenych, takze byt tebou bych tam proste prisel i kdyz termin zapsany nemas.
Next lecture on time travel will be held on previous Monday.
Dr_Zlo

Re: Termíny po 22.2.2010

Příspěvek od Dr_Zlo »

Pocitam s tim...
Odpovědět

Zpět na „TIN066 Datové struktury I“