Odhady poctu testu v hashovani - WTF?

Přednáška navazuje na přednášky Algoritmy a datové struktury I a II a Programování I a II bakalářského studia. Bude věnována dvěma základním datovým strukturám, hašování a $(a,b)$-stromům (tato struktura se také nazývá $B$-stromy). Popisují se zde základní vlastnosti těchto struktur a jejich složitost. Na závěr přednášky se provede stručné zhodnocení třídicích algoritmů.
Návštěvník

Odhady poctu testu v hashovani - WTF?

Příspěvek od Návštěvník »

tak jsem otevrel poprve skripta a nebyl jsem na zadne prednasce :? . Zajimalo by me, jestli ta magie se sumama a kombinacnima cislama je vyzadovana u zkousky. Staci znat zneni vet, nebo to chce i s tim odvozenim? Uz ty zaverecne vysledky delek retezcu, poctu testu u LICH, EICH, atd. jsou pekny vopruz.

Jake mate zkusenosti i treba z minulych let? Vazne je to o takovem nudnem technickem odvozovani :shock: ??
Osiris
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 403
Registrován: 11. 11. 2006 14:10
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhady poctu testu v hashovani - WTF?

Příspěvek od Osiris »

Návštěvník píše:tak jsem otevrel poprve skripta a nebyl jsem na zadne prednasce :? . Zajimalo by me, jestli ta magie se sumama a kombinacnima cislama je vyzadovana u zkousky. Staci znat zneni vet, nebo to chce i s tim odvozenim? Uz ty zaverecne vysledky delek retezcu, poctu testu u LICH, EICH, atd. jsou pekny vopruz.

Jake mate zkusenosti i treba z minulych let? Vazne je to o takovem nudnem technickem odvozovani :shock: ??
Ano, pokud vím, chce i ty vzorce. Ale pořád se to točí okolo Binomického rozdělení, takže to není tak hrozné, jak to vypadá...
Osiris
regan

Re: Odhady poctu testu v hashovani - WTF?

Příspěvek od regan »

Návštěvník píše:tak jsem otevrel poprve skripta a nebyl jsem na zadne prednasce :? . Zajimalo by me, jestli ta magie se sumama a kombinacnima cislama je vyzadovana u zkousky. Staci znat zneni vet, nebo to chce i s tim odvozenim? Uz ty zaverecne vysledky delek retezcu, poctu testu u LICH, EICH, atd. jsou pekny vopruz.

Jake mate zkusenosti i treba z minulych let? Vazne je to o takovem nudnem technickem odvozovani :shock: ??
Moje zkušenost je, že pokud si nechodil na přednášky, tak si na to vyšetři tak 4-5 dní solidního učení ...
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Odhady poctu testu v hashovani - WTF?

Příspěvek od hippies »

Je to sice hromada technického dokazování, ale zrovna u toho co jsi citoval, tak mi stacil jeden co mi dal pul dne a vsechny ostatni byly parafrazi.
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
Odpovědět

Zpět na „TIN066 Datové struktury I“