[Zk] 28.3.2008

Přednáška navazuje na přednášky Algoritmy a datové struktury I a II a Programování I a II bakalářského studia. Bude věnována dvěma základním datovým strukturám, hašování a $(a,b)$-stromům (tato struktura se také nazývá $B$-stromy). Popisují se zde základní vlastnosti těchto struktur a jejich složitost. Na závěr přednášky se provede stručné zhodnocení třídicích algoritmů.
qwertie
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 103
Registrován: 4. 6. 2005 15:49
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Vyšehrad

[Zk] 28.3.2008

Příspěvek od qwertie »

Dostal jsem Dvojite hashovani, coz bylo mimo ty 2 /3 co jsem si precetl.. takze metoda fast a furious se nekona..
MIKI
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 186
Registrován: 10. 12. 2004 22:35
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Re: [Zk] 28.3.2008

Příspěvek od MIKI »

Ja som dostal klasiku - RB-stromy :D ......teda pohoda, az na to, ze som sa to naucil totalne inak ako bolo na prednaskach. Koubek sa v tom nejak stratil :twisted: ale po chvili badania konstatoval, ze to funguje.... Nebyt chybky u insertu :roll: snad by dal aj za 1 ale takto za 2.
U RB netreba ziadne dokazy - staci Insert, Delete + definicia a dat to vsetko spravne na prvy sup a asi mate za jedna...
Dalej som zacul A-sort a (a,b)-stromy.

Inak ma docela zarazilo, ze na skusku z 13 ludi dorazilo, tak 5-6, co sa mi zda trochu malo...sa necudujem, ze nechce vypisovat nove terminy, ked mu tam dojde polovica ludi.... :|
MOTTO-1: Nieje dôležité vedieť ale pochopiť!!!
MOTTO-2: Neuč sa!!! Život ťa naučí. Mňa naučil, že sa mám učiť.
Odpovědět

Zpět na „TIN066 Datové struktury I“