[Zk] 29.1.2008

Přednáška navazuje na přednášky Algoritmy a datové struktury I a II a Programování I a II bakalářského studia. Bude věnována dvěma základním datovým strukturám, hašování a $(a,b)$-stromům (tato struktura se také nazývá $B$-stromy). Popisují se zde základní vlastnosti těchto struktur a jejich složitost. Na závěr přednášky se provede stručné zhodnocení třídicích algoritmů.
Korchy

[Zk] 29.1.2008

Příspěvek od Korchy »

Takže na dnešní zkoušce nás bylo celkem 15, nakonec místo do S7 jsme pádili do S6, pač v S7 byly státnice... :) Jinak zkouška probíhala klasicky, zadání se dávalo od předu a dost se tentokrát točily stromy (hlavně červeno černý, to tam měli snad 3 lidi...), ti co dostali myslím perfektní a univerzální hašování tak to nedali (tím perfektním si nejsem jistej). Já sám dostal externí hašování a musím říct, že sem si nestěžoval, sice sem věděl jen náznak z OZD (ve skriptech sem to prolítl, že to umím :D), ale za ty celkem 3 a půl hodiny co sem tam dohromady byl sem to dal dokupy a dal dokupy dokonce na 1 :D Pan Koubek byl příjemnej (já ho snad dneska viděl poprvý :)), asi po hodině začal každého obcházet a postupně nás lidi opouštěli s různejma známkama :) Doporučuju si vpoho všechno promyslet, času je opravdu dost a vyplatí se to :) Sem zářným příkladem :) Přeju všem štěstí v dalších termínech :)
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: [Zk] 29.1.2008

Příspěvek od rastik »

Ach jo, ja som vás hľadal. Pýtal som sa v S7 ale tam nikto netušil kam ste šli. Stromy by som bral :D
h

Re: [Zk] 29.1.2008

Příspěvek od h »

Korchy píše:Takže na dnešní zkoušce nás bylo celkem 15, nakonec místo do S7 jsme pádili do S6, pač v S7 byly státnice... :) Jinak zkouška probíhala klasicky, zadání se dávalo od předu a dost se tentokrát točily stromy (hlavně červeno černý, to tam měli snad 3 lidi...), ti co dostali myslím perfektní a univerzální hašování tak to nedali (tím perfektním si nejsem jistej). Já sám dostal externí hašování a musím říct, že sem si nestěžoval, sice sem věděl jen náznak z OZD (ve skriptech sem to prolítl, že to umím :D), ale za ty celkem 3 a půl hodiny co sem tam dohromady byl sem to dal dokupy a dal dokupy dokonce na 1 :D Pan Koubek byl příjemnej (já ho snad dneska viděl poprvý :)), asi po hodině začal každého obcházet a postupně nás lidi opouštěli s různejma známkama :) Doporučuju si vpoho všechno promyslet, času je opravdu dost a vyplatí se to :) Sem zářným příkladem :) Přeju všem štěstí v dalších termínech :)
jsem dostal "Konstrukce perfektni hasovaci funkce" a nedal jsem to...
Odpovědět

Zpět na „TIN066 Datové struktury I“