ZK [19.02.2009]

Základní přednáška z teorie algoritmů a efektivní vyčíslitelnosti. Turingovy stroje. Částečně rekurzivní funkce. Rekurzivní a rekurzivně spočetné množiny. Algoritmicky nerozhodnutelné problémy. Věta o rekurzi. Kreativní množiny.
Jakobicek
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 53
Registrován: 26. 1. 2006 12:42
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha... VSE/MATFYZ

ZK [19.02.2009]

Příspěvek od Jakobicek »

Otázky byly tradiční... Kučera při zadávání prohlásil dám vám něco lehkého:
1)Charakterizace rekurzivních a rekurzivně spočetných množin pomocí ČRF - nejsem si úplně jistý jestli se tím mysleli věty o úsekových ČRF nebo jenom ta část s obor hodnot ČRF = RSM... proč to nevím viz níže... když tak můžete někdo doplnit...
2) úplně produktivní = produktivní

rada pro budoucí generace... kvantita a rychlost může být někdy důležitější než kvalita ... popsal jsem za 15 minut asi 4 stránky / píšu velkým/ kučera přišel viděl, že tam toho je hodně... velmi krátce/cca 5 vteřin/ se podíval na začátek dvojky a řekl vy tomu rozumíte dejte mi index... o tom jestli ty výplody v tom zbytku dávaly hlavu a patu se dá pochybovat, ale kučera se zjevně nechal zastrašit kvantitou.... 8)
Minsk will lead with blade and sword Boo will sort out the details
Uživatelský avatar
Che
Donátor
Donátor
Příspěvky: 166
Registrován: 2. 6. 2005 12:29
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: ZK [19.02.2009]

Příspěvek od Che »

Jakobicek píše: 1)Charakterizace rekurzivních a rekurzivně spočetných množin pomocí ČRF - nejsem si úplně jistý jestli se tím mysleli věty o úsekových ČRF nebo jenom ta část s obor hodnot ČRF = RSM... proč to nevím viz níže... když tak můžete někdo doplnit...
Myslely se tím věty o úsekových ČRF - v zadání bylo ještě něco ve smyslu "s ohledem na obory hodnot". Jinak potvrzuju, že Kučera kontroluje opravdu velmi rychle, ikdyž mně "zeskenoval" vše, co jsem napsal.

Btw. Kučera říkal, že kromě těch 2 termínů, co už vypsal, asi ještě v létě vypíše další dva termíny. Mně už to ale naštěstí může být jedno... :)
shoot that shit
Odpovědět

Zpět na „TIN064 Vyčíslitelnost I“