Zk 23.2.2009

Prohloubení poznatků z bakalářského kursu Pravděpodobnost a statistika a jejich rozšíření o základy dalších disciplín teorie pravděpodobnosti, zejména o teorii a využití Markovových řetězců, teorii front, teorii spolehlivosti a teorii informace.
Ceberus
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 22
Registrován: 28. 10. 2007 23:37
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Petřvald u N.J. / kolej 17.listopadu
Kontaktovat uživatele:

Zk 23.2.2009

Příspěvek od Ceberus »

Absolvoval jsem zkoušku vypsanou ve 14:00 (v praxi samozřejmě o dost později - nespěchal jsem, nechal jsem ostatní a ještě si opakoval :P).
Dostal jseml Poisssonův proces, dále jsem postřehl 2x rekurentní jevy, oba mí "spoluzkoušení" na první pokus věděli málo (jeden měl všechno okolo exponenciálního rozdělení), tak pak dokonce dostali druhou šanci s Markovovými řetězci. Čili je pravda, že prakticky nevyhazuje (ale nespoléhal bych na to :wink:). Na druhou stranu při zkoušení pěkně vysvětluje, což mě docela překvapilo oproti relativně chaotické přednášce.
Učební doba: 4 půldny (včetně dne se zkouškou) na trojku.
Materiál: osvědčený Tuetschek + poznámky ze cvičení ve Studnici.
Jochanan
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 85
Registrován: 12. 5. 2007 15:58
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Re: Zk 23.2.2009

Příspěvek od Jochanan »

Já jsem byl pro změnu na termínu od 9:00. Dostal jsem ten pokud s těma dvěma nádobama a kuličkama v nich. Mohl jsem si vybrat variantu. Zkouška byla docela v příjem,ném duchu a všichni z toho termínu to dali. Každopádně si Antoch trochu postěžoval, že se všichni na poslední chvíli odhlašují (v pátek byly termíny plné 10+15) a v neděli už jen (3 + 10). Takže lidi, když už si to zapíšete, věnujte tomu ten víkend :)
Odpovědět

Zpět na „MAI060 Pravděpodobnostní metody“