Další termín

Prohloubení poznatků z bakalářského kursu Pravděpodobnost a statistika a jejich rozšíření o základy dalších disciplín teorie pravděpodobnosti, zejména o teorii a využití Markovových řetězců, teorii front, teorii spolehlivosti a teorii informace.
Návštěvník

Další termín

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj, nevíte někdo něco o tom, jestli Antoch plánuje vypsat ještě nějaké další termíny?
LuKu
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 117
Registrován: 15. 1. 2005 18:29
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Další termín

Příspěvek od LuKu »

Nic o tom nevím, ale doufám, že plánuje, protože jsem zatím na žádném nebyla...
Uživatelský avatar
macbeth
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 201
Registrován: 11. 2. 2005 14:48
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: PPraha
Kontaktovat uživatele:

Re: Další termín

Příspěvek od macbeth »

tiez by som mal zaujem asi mozno aj... a tiez som este na ziadnom nebol... mozno keby sme mu napisali mejl, ze mame zaujem, tak by nieco vypisal, ktovie... alebo mozo to nechava na letne skuskove...
Nieco, co by nejavilo ziadne znamky bytia, teda by sa nijak neprejavovalo ako sucno, by nebolo niecim, ale prave nicim...
Návštěvník

Re: Další termín

Příspěvek od Návštěvník »

Na svých stránkách měl napsáno, že další termíny budou v březnu a dubnu. Ale po zkoušce 3.4. to zmizlo. Ale vzhledem k tomu jak byl i ten poslední termín přecpaný soudím, že by mělo zájem ještě hodně lidí :|
L

Re: Další termín

Příspěvek od L »

Ahoj, tak prý budou ještě dva termíny v květnu :)
Keleen
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 90
Registrován: 19. 1. 2005 22:20

Re: Další termín

Příspěvek od Keleen »

Tak jsem prave zjistil, ze ty dva terminy uz jsou vypsane...ale oznameni o nich mi neprislo, ac to mam zaskrtnute. Tak jestli nahodou nekomu taky ne a potrebujete pst, sup do SiSu;).
Odpovědět

Zpět na „MAI060 Pravděpodobnostní metody“