skuska 22.1.

Návštěvník

skuska 22.1.

Příspěvek od Návštěvník »

1) Lebesgue-Radon-Nikodym
2) vlastnosti Leb. integralu

Otazky su typu napis co vies ...
Docik
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 28
Registrován: 21. 2. 2006 19:26

Příspěvek od Docik »

1) souvislost L integrálu se R a N integrálem, bez důkazu
2) spojitá závislost integrálu na parametru, formulovat plus důkaz.

Zkoušel mě Lávička (na začátku si s panem Netukou pěkně rozdělili, kdo koho obslouží), rýpe se v detailech, ale nepříjemný není.
Netuka dává otázky od oka, Lávička podle papíru, jeden pojem, tu souvislost, nebo něco, a pak větu s důkazem z druhého papíru.
Kdo chce jedničku, tak asi dostane doplňující otázku, něco vymyslet, najít příklad něčeho nebo proti něčemu, co se stane, když změníme tenhle předpoklad apod.
A ano, je to vážně na dlouho... tak do půl třetí, tipuju....
Hodně štěstí na příštích termínech!
gerund
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 39
Registrován: 8. 6. 2006 10:09

Příspěvek od gerund »

Pokud to ma clovek rychle napsany - tak se prihlasi a jde ke zkousce docela rychle ... a stejne tak docela rychle odejde - myslim si ze jestli tam nechcete zustat pres cely den vyplati se ruku zvednout hned jak budete mit odpovezeno na to na co se ptal.
jacube
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 26
Registrován: 14. 6. 2006 13:17
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jacube »

1) vlastnost spojitosti miry
2) L*(mi)

jinak muzu rict, co meli lide kolem me: hustota miry, Levi, Fatou, distribucni fce, vlastnosti meritelnych fci, vztah R a L integralu...
dava tam opravdu vsechno. ale caste jsou vztahy mezi L, N a R integralem.
jacube
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 26
Registrován: 14. 6. 2006 13:17
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jacube »

a jeste jsem si vzpomnel na dalsi otazky: zavedeni Lebesgueovy miry, zavedeni Lebesgueova integralu, Lebesgueova veta... no proste je tam vsechno...
H*H*

Otázky

Příspěvek od H*H* »

1) Obraz míry
2) Fatouvo lemma

Otázky jsou typu napiš, co víš, ale důležitý je hlavně mít v základních větách všechny předpoklady, bez nich je člověk mrtvej Homolka. Myslím, že je opravdu potřeba znát precizně definice a věty a taky mít asi pečlivě promyšlenou souvislost věty Leviho, Lebesgueovy a Fatouova lemmatu, na to tam přijde řeč v každým případě. Aby bylo jasno, já jsem tenhle případ nebyl a vyletěl jsem (u Netuky). 60% dával jedničky a 30% čtyřky, ostatní známky používal v pondělí výjimečně.

H*H*
Gorak
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 5
Registrován: 16. 1. 2007 13:08

Příspěvek od Gorak »

Ja mel Netuku a od nej otazky:

1)Lebesgueova veta + dukaz
2)meritelne fce (def. a vse, co o nich vim)

Byl doela fajn - u 2 se vubec neptal na zadny dukazy (ale jinak dotazy mel). U jednicky se nemel moc na co ptat, protoze jsem to nedokazal... :?
Hodne stesti...
Odpovědět

Zpět na „Teorie míry a integrálu“