Kucera

sadda
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 62
Registrován: 22. 3. 2006 12:32

Kucera

Příspěvek od sadda »

Pro ty z vas, kdo mate cviceni s Kucerou. Sice rikal, ze termin dokdy se muzou davat zapocty je konec zkouskovyho, ale druhou zapoctovou ulohu jsem mu poslal 12. 12. a stale jsem nedostal odpoved, jestli je dobre nebo ne (a sliboval, ze to o Vanocich udela...) Odpovedet na prvni ulohu mu trvalo bez tri dnu cely mesic...

Jenom si dejte pozor na to, ze kdyz mu to odeslete v pulce zkouskovyho, muze se dobre stat, ze zapocet nedostanete, i kdyz to budete mit dobre.
Docik
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 28
Registrován: 21. 2. 2006 19:26

Příspěvek od Docik »

Sadda: Zdá se, že Kučera už zapracoval, dneska mi přišel mail, že moje úlohy jsou v pořádku a uděluje zápočet. Třeba ti odpoví někdy brzo, a nebo se mu mailem připomeň, to by mohlo zafungovat (asi měl můj mail v novější poště)...
gerund
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 39
Registrován: 8. 6. 2006 10:09

Příspěvek od gerund »

neni treba se cehokoliv obavat. Poslal jsem zapoctak a Kucera ho skouknul za try dny. Nebojte, nemusite spechat :)
Docik
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 28
Registrován: 21. 2. 2006 19:26

Příspěvek od Docik »

Víte nakonec, kdo nám má zapsat ty zápočty od Kučery? On říkal doc. Felcman, pak někomu myslím přišel mail od Kučery, že zapíše on... Máte někdo přesnější informace? Dik :)
Katka
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 13
Registrován: 8. 6. 2006 16:51

Příspěvek od Katka »

Zapocty zapisuje Kucera. Najdes ho v doktorantskej miestnosti katedry numerickej matematiky. Mne pisal, ze tam je kazdy pondelok a stvrtok od 10tej do 'pozdniho odpoledni'.
gerund
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 39
Registrován: 8. 6. 2006 10:09

Příspěvek od gerund »

dekuju - uz mam zapocet :)
Uživatelský avatar
ivo_svk
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 48
Registrován: 27. 3. 2006 17:03
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Hvězda 1/58
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ivo_svk »

tak ja som dostal odpoved za 11 hodin...cize cas odpovede je asi v nepriamo umerny poctu dni ostavajucich do konca skuskoveho :lol:
Odpovědět

Zpět na „Numerika“