Obtiznost predmetu

Programování v UNIXu. Cvičení probíhá v laboratoři UNIX a poskytuje posluchačům průpravu v programování v jazyce C v prostředí UNIX.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Obtiznost predmetu

Příspěvek od Him »

Ahoj,

zajima me predmet Administrace Unixu. Programovani v Unixu je k tomu korekvizitou, takze si to musim zapsat take a ted jsem koukal na statistiku uspesnosti a ta je pouhych 7 %, je to tak obtizny predmet nebo cim to je?

Jsou tyto predmety vhodne pro lidi, kteri nejsou uplne kovani v C/C++? (Hadam, ze moc ne, ale jde o to, jak moc ne :-) )

Diky!
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Uživatelský avatar
Almer
Site Admin
Příspěvky: 686
Registrován: 12. 10. 2004 10:58
Typ studia: Informatika Ph.D.
Bydliště: Mala Strana - 203
Kontaktovat uživatele:

Re: Obtiznost predmetu

Příspěvek od Almer »

Co jsem slysel tak ten predmet je hodne obtizny ( neco jako zaklady unixu ale tak 5x znasobene ). CO je takove dobre, je umet programovat v Ccku (nikoliv c++) a editovat ho ve VIMu. Jinak protoze to je korekvizita, tak si to hodne lidi zapise a pak nesplni, protoze chteji jenom tu administraci (podminka korekvizity je ze si to spolecne zapises, ale nemusis to spolecne splnit - ja jsem to udelal taky tak), takze proto mozna tak nizke procento.
Zakládající člen klubu Ortodoxních Matfyzáků :-D

Jsem LAMER ale neumim se ani podepsat ]:-)
Odpovědět

Zpět na „SWI015 Programování v Unixu“