Hodnoceni DU

Úvodní kurz překladačů se soustřeďuje zejména na teoretické i praktické základy konstrukce přední části překladače. Součástí předmětu je i cvičení zaměřující se na základy práce s nástroji pro konstrukci překladačů. Po absolvování tohoto kurzu bude posluchač schopen sestrojit vlastní překladač do mezikódu nebo jiného jazyka.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Hodnoceni DU

Příspěvek od Him »

Ahoj,

rad bych se otazal, zda:
1) Ukol muze byt poslan do grupicku vicekrat - z toho, co rikal p. Yaghob se zdalo, ze ne, ale stejne je to dulezita otazka
2) Pokud dostanu stejny vystup jako v testovacich prikladech, zarucuje mi to, ze dostanu plny pocet bodu za ukol? (nemyslim ted problem s tim, ze bych psal v nestandardnim C++, ale zda oni pouzivaji stejne testy, jako nam dali k dispozici nebo ne)

Diky za info!
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Osiris
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 403
Registrován: 11. 11. 2006 14:10
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnoceni DU

Příspěvek od Osiris »

Him píše:Ahoj,

rad bych se otazal, zda:
1) Ukol muze byt poslan do grupicku vicekrat - z toho, co rikal p. Yaghob se zdalo, ze ne, ale stejne je to dulezita otazka
2) Pokud dostanu stejny vystup jako v testovacich prikladech, zarucuje mi to, ze dostanu plny pocet bodu za ukol? (nemyslim ted problem s tim, ze bych psal v nestandardnim C++, ale zda oni pouzivaji stejne testy, jako nam dali k dispozici nebo ne)

Diky za info!
Já jsem to absolvoval loni, tak nevím, jak je moje info aktuální, ale

1) Myslím že ano, ale před termínem odevzdání.
2) Rozhodně ne - oni mají různé další testy navíc.
Osiris
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Hodnoceni DU

Příspěvek od Him »

Osiris píše: Já jsem to absolvoval loni, tak nevím, jak je moje info aktuální, ale

1) Myslím že ano, ale před termínem odevzdání.
2) Rozhodně ne - oni mají různé další testy navíc.
Tzn. že jsi to měl vždycky na plný počet bodů, že jsi to nikdy nezkoušel vícekrát?
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Osiris
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 403
Registrován: 11. 11. 2006 14:10
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnoceni DU

Příspěvek od Osiris »

Him píše:
Osiris píše: Já jsem to absolvoval loni, tak nevím, jak je moje info aktuální, ale

1) Myslím že ano, ale před termínem odevzdání.
2) Rozhodně ne - oni mají různé další testy navíc.
Tzn. že jsi to měl vždycky na plný počet bodů, že jsi to nikdy nezkoušel vícekrát?
No jakmile ti to obodují, tak už to možné není.
Osiris
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Hodnoceni DU

Příspěvek od Him »

Tim ale rozumim, ze po deadlinu uz nemuzu posilat reseni, coz je tak nejak jasne. Nicmene jde mi o to, zda muzu odesilat vice reseni pred deadline.
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Osiris
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 403
Registrován: 11. 11. 2006 14:10
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnoceni DU

Příspěvek od Osiris »

Him píše:Tim ale rozumim, ze po deadlinu uz nemuzu posilat reseni, coz je tak nejak jasne. Nicmene jde mi o to, zda muzu odesilat vice reseni pred deadline.
Ja bych rekl ze urcite - minuly rok jsem to zkousel a slo to.
Osiris
Jakobicek
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 53
Registrován: 26. 1. 2006 12:42
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha... VSE/MATFYZ

Re: Hodnoceni DU

Příspěvek od Jakobicek »

domnivam se ze testy ktere pouziva ulita pro kontrolu jsou v podstate identicke s verejnymi testy alespon tak to bylo loni... je dobre si prohlednout jake warningy ti dava visual studio - mam pocit ze kompilace probiha v nem...

loni mne jsem k zisku plneho poctu bodu stacilo dosahnout pozadovaneho vystupu na verejnych testech a pokud byli nejake tajne tak pro me dopadli dobre .-)
Minsk will lead with blade and sword Boo will sort out the details
Polik
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 12
Registrován: 31. 1. 2006 13:10

Re: Hodnoceni DU

Příspěvek od Polik »

Neví někdo zda je možné odevzdat po deadline? Z dřívějších diskusí tady mi přijde, že minimálně v některé roky šlo odevzdat i po deadline, s tím že za každý den bylo 10 bodů dolu, jde to i letos? Deset bodů bych oželel, ten den na něco jiného by se mi hodil víc.
Uživatelský avatar
hkvm
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 50
Registrován: 3. 6. 2008 20:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnoceni DU

Příspěvek od hkvm »

Ano, 10b postih (pokud si dobře pamatuju) za každý započatý den po deadline pořád platí, mluvil o tom na cvičení Bednárek.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Hodnoceni DU

Příspěvek od Him »

Jakobicek: letos byl (zatim) minimalne jeden neverejny, a to v DU4.
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
vrtulex
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 45
Registrován: 20. 2. 2008 22:41
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnoceni DU

Příspěvek od vrtulex »

Další neveřejný test je zřejmě v DU5.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Hodnoceni DU

Příspěvek od Him »

Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Odpovědět

Zpět na „SWI098 Principy překladačů“