DU6

Úvodní kurz překladačů se soustřeďuje zejména na teoretické i praktické základy konstrukce přední části překladače. Součástí předmětu je i cvičení zaměřující se na základy práce s nástroji pro konstrukci překladačů. Po absolvování tohoto kurzu bude posluchač schopen sestrojit vlastní překladač do mezikódu nebo jiného jazyka.
dargor
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 31
Registrován: 15. 12. 2006 15:00

Re: DU6

Příspěvek od dargor »

A v SISU jiz mate zapsanou znamku nebo v grupiku jenom body za du6 ?
PeterPi
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 16
Registrován: 15. 12. 2007 15:12
Typ studia: Informatika Bc.

Re: DU6

Příspěvek od PeterPi »

dargor píše:A v SISU jiz mate zapsanou znamku nebo v grupiku jenom body za du6 ?
Ja mám iba body v grupíčku. Predpokladám, že to robia jednotliví cvičiaci, chodil som ku Dokulilovi. Známku zapíše asi iba Dr. Yaghob.
mgrafi píše:Na zapisovanie do indexov ma byt nejaky specialny termin, alebo mame prist na niektoru zo skusok?
Yaghob hovoril na poslednej prednáške, že cez nástenku v sise vypíše termíny, kedy máme prísť za ním s idexom.
Uživatelský avatar
Petr-H
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 81
Registrován: 30. 1. 2006 14:18
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: VŠK 17. listopadu
Kontaktovat uživatele:

Re: DU6

Příspěvek od Petr-H »

Tak před chvílí jsem se i já dočkal, už mám zapsány body v grupíčku i známku.

Tímto bych chtěl všem poděkovat za spolupráci při řešení úloh, lidem kteří vytvářeli testy, lidem kteří zveřejňovali zápisky ze cvičení a všem kteří pomáhali při řešení problémů. Jsou to doslova "vydřené" výsledky, ale stálo to za tu námahu :wink:
D
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 32
Registrován: 20. 12. 2006 17:42

Re: DU6

Příspěvek od D »

V sise uz je odkaz na nastenke, ibaze je to len pre studentov z cviceni Yaghoba ...
jirka_v
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 18
Registrován: 20. 6. 2007 14:20

Re: DU6

Příspěvek od jirka_v »

D píše:V sise uz je odkaz na nastenke, ibaze je to len pre studentov z cviceni Yaghoba ...
Pro zapis od Bednarka je mozne si prijit kdykoliv v odpolednich hodinach.
Odpovědět

Zpět na „SWI098 Principy překladačů“