Kolman a Fiala

Základy lineární algebry (vektorové prostory, lineární zobrazení, řešení soustav lineárních rovnic, matice).

Kolman a Fiala

Příspěvekod the21st » 19. 2. 2008 00:09

Zdravim, chcem sa opytat ludi z Xka a Yka, aki boli ich prednasajuci na algebre v zimnom semestri. Ked nas Zko teraz rozsypali medzi X a Y, tak by som rad vedel kam sa oplati chodit a kam nie.
Vdaka.
the21st
Matfyz(ák|ačka) level I

Typ studia: Informatika Bc.

Re: Kolman a Fiala

Příspěvekod Him » 19. 2. 2008 21:49

Kolman je dobrej, přednášky mají řád a u zkoušek je hodný..
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Him
Supermatfyz(ák|ačka)

Příspěvekod Donarus » 22. 2. 2008 19:12

minulej rok jsem chodil ke kucerovi ... to byly usinaci hodiny porad..

ted mame fialu, mno a prijde mi, ze ma vrazedne kruhy pod ocima a kazdou vterinou nas tam nejak pozabiji ... neni mi sympatickej, ale to je asi vec nazoru ... :) kazdopadne uz ted mohu posoudit ze oproti kucerovi je to jasna vyhra ... jeho prednaska ma rad a ma navic podobny styl prednesu jako pak D. Kral, takze az na jeho chvilkove poznamky a titerne pismo je to nad kucerou jasna vyhra...
Donarus
Matfyz(ák|ačka) level III

Typ studia: Informatika Mgr.
Login do SIS: palut7am

Příspěvekod Ellrohir » 24. 2. 2008 19:25

teda já musím říct, že se Fialy tak od pohledu skoro bojím :lol: ale je fakt, že šance na pochopení věci je u něj asi o dost větši než byla...ale zajímalo by mě zase, jestli mi u zkoušky projde nic pořádně nevědět, tak jako mi prošlo u Kučery :roll:
Ellrohir

Login do SIS: secka7am

Příspěvekod Asen » 26. 2. 2008 09:21

Ellrohir píše:ale zajímalo by mě zase, jestli mi u zkoušky projde nic pořádně nevědět, tak jako mi prošlo u Kučery :roll:

Ahoj,

na to by som sa v ziadnom pripade nespoliehal. Fiala si dost potrpi na globalne porozumenie teme. V ramci skusky mas tusim jednu definiciu, jeden dokaz a jednu kapitolu, ktoru mas nejak tak rozobrat a ukazat ze tomu fakt rozumies. Obcas vyhadzuje za to, ze clovek urobi fatalnu chybu, ktora ho usvedcuje z toho, ze tomu nerozomie do hlbky aj napriek tomu, ze zvysok skusky si mal v pohode. Proste Fiala je prisny, ale maximalne ferovy. A jeho prednasky mi pridu jedny z najlepsich na matfyze.
Asen

Příspěvekod Donarus » 28. 2. 2008 18:32

ale jeho prednes .. dneska to teda bylo priserny ... :D ale aspon byl dneska vtipnej ... alespon podle porovnani z minula :D :D a zkousky u nej se asi budu hooooodne bat ...
Donarus

Login do SIS: palut7am

Příspěvekod hippies » 28. 2. 2008 22:08

zvyknes si, vsichni KAMaci takhle mluvi:)
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
hippies
Admin(ka) level I

Login do SIS: procj4am

Zpět na MAI057 Lineární algebra I