zápočťák....

Základní kurs programování pro studenty 1. ročníku bakalářského studia informatiky a učitelství informatiky. Obsahem kursu je programovací jazyk Pascal a Turbo Pascal, problematika návrhu algoritmů a tvorby programů.

zápočťák....

Příspěvekod kaja » 12. 2. 2008 21:24

jak tak koukám do kalendáře, zápočťák má bejt do pátku, já nemám ani čárku :( jak jste na tom ostatní, už jste to napsali/odladili/odevzdali?
PONIES
kaja
Matfyz(ák|ačka) level II

Typ studia: Informatika Bc.
Login do SIS: bilek7am

Re: zápočťák....

Příspěvekod Ellrohir » 14. 2. 2008 10:44

do pátku? my máme do 15. března...
Ellrohir
Matfyz(ák|ačka) level III

Login do SIS: secka7am

Příspěvekod kaja » 15. 2. 2008 23:08

no, my to meli do 15. unora... a protoze jsem to poslal ted, 15. unora ve 23:05, tak jsem se jeste vesel do limitu, muhuhahaha!!! :))

ale nevim, je to sity hodne horkou jehlou :))
PONIES
kaja
Matfyz(ák|ačka) level II

Login do SIS: bilek7am

Příspěvekod Him » 24. 2. 2008 21:09

Nemáte někdo nějakou hotovou dokumentaci k zápočtovému programu? Mám něco napsané, ale rád bych to srovnal s nějakou jinou prací, abych věděl, co případně upravit..
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Him
Supermatfyz(ák|ačka)

Příspěvekod mp » 24. 2. 2008 23:13

ak chces mozes sa pozriet na toto: http://matopeto.wz.cz/skola/programovanie/
to mi preslo u Cyrila Broma pred troma rokmi. neviem kolko sa toho odvtedy zmenilo (-:
mp

Příspěvekod hippies » 24. 2. 2008 23:48

hh, tak at mas vic predloh;)
http://pablik.ic.cz/data/AKORDY.zip
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
hippies
Admin(ka) level I

Typ studia: Informatika Mgr.
Login do SIS: procj4am

Příspěvekod Him » 25. 2. 2008 09:58

Díky moc :-)

@hippies: tomu říkám Dokumentace s velkým D :-), ale přijde mi podezřelé, kolik sis s tím dal práce v porovnání s nějakými dalšími dokumentacemi, které jsem našel :)
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Him
Supermatfyz(ák|ačka)

Příspěvekod hippies » 25. 2. 2008 16:45

hh, diky (njn, jsem hracicka, ale vazne to byl 'jen' zapoctak na prog1;))
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
hippies
Admin(ka) level I

Příspěvekod Tuetschek » 25. 2. 2008 19:16

Him píše:Nemáte někdo nějakou hotovou dokumentaci k zápočtovému programu? Mám něco napsané, ale rád bych to srovnal s nějakou jinou prací, abych věděl, co případně upravit..
Mne se jako teoreticke voditko docela osvedcil Kryluv pamflet na toto tema ;). Samozrejme, irelevantni casti nutno vynechat a z ostatniho si vzit priklad a nebrat to jako dogma, ale na nauceni to spatny meiner Meinung nach fakt neni.
Plug 'n' Pray.
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)

Příspěvekod hippies » 25. 2. 2008 20:34

jj, pod to se muzu taky podepsat, vychazel jsem z toho u vsech dokumentaci od programovani 1 az po bakalarku.
hippies
Admin(ka) level I

Příspěvekod Him » 25. 2. 2008 23:10

@Tuetschek, hippies: mám rád klid v duši, tak si to raději porovnávám s podobnými pracemi; jinak ten dokument od Kryla jsem samozřejmě četl (informace jsou tam dobre, jen nemam rad ten preziravy styl - ale to uz je muj osobni problem :wink: )
Him
Supermatfyz(ák|ačka)

Zpět na PRG030 Programování I