Zkouška u Kučery, když jsem zapsaný k Hricovi?

Pokračování přednášky TIN060 Algoritmy a datové struktury I
BD

Zkouška u Kučery, když jsem zapsaný k Hricovi?

Příspěvek od BD »

Ahoj,

zajímalo by mě, jestli se můžu přihlásit na zkoušku ke Kučerovi, i když mám v rozvrhu zapsaného Hrice. Protože jsem se v Hricově stránce moc nevyznal (a nemohl jsem najít požadavky), tak jsem se naučil podle požadavků Kučery, který to měl na stránkách krásně vystavené, ale teď (když jsem Hricovy požadavky našel) zjišťuju, že Hric asi až moc chce NP problémy a RSA (až moc na to, že jsem se učil podle Kučerových požadavků :-)
marxin
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 45
Registrován: 30. 1. 2008 13:24
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Zkouška u Kučery, když jsem zapsaný k Hricovi?

Příspěvek od marxin »

Ahoj,
není s tím absolutní problém, také jsem byl zapsaný u Hrice, chodil jsem k němu na přednášky, které se nedají poslouchat ! Potom jsem se naučil z Marešových skript na požadavky od Kučery a dostal jsem od něj zkoušku a vůbec v tom nebyl problém, sám se mě ptal, odkud jsem se to učil a řekl jsem, že od Mareše a bez problému.

Jinak doporučuji zkoušku u Kučery, má určitě menší požadavky i hodnocení. Mohu porovnat, loni jsem byl zkoušen od Hrice.
Uživatelský avatar
Ellrohir
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 140
Registrován: 21. 12. 2007 13:29
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zkouška u Kučery, když jsem zapsaný k Hricovi?

Příspěvek od Ellrohir »

jj...já bych taky technicky měl být u Hrice, ale už jsem byl 2x :roll: u Kučery a nemá problém mi tam ty čtyřky sázet :) ale je to tím, že sem debil já, je hodnej až hrůza...dneska by mi to dal, kdybych mu řekl, čemu se rovná a^r+s , ale já debil to nevěděl a samozřejmě tam místo "krát" dal "plus"... :?
Odpovědět

Zpět na „TIN061 Algoritmy a datové struktury II“