Zapocet 18.1.2008 14:00

Pokročilé vlastnosti jazyka C++, jejich použití pro objektové programování. Dědičnost, virtuální metody, Dynamická alokace. Šablony, generické programování, kompilační polymorfismus. Výjimky. Objektové knihovny, uživatelské kontejnery a iterátory, návrhové vzory. Nízkoúrovňové implementační techniky a konstrukce.
Uživatelský avatar
Kudo
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 20
Registrován: 17. 10. 2006 11:57
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Švehlova
Kontaktovat uživatele:

Zapocet 18.1.2008 14:00

Příspěvek od Kudo »

Tak dnes prisiel pan Poch
ulozka zo suboru nacitajte graf reprezentovany zoznamom susedov a vypiste maticu susednosti.
Na vstupe riadky uvedene # su komentare - ignorovat, prazdne riadky takisto ignorovat

Pripajam svoj zdrojak - nic moc ale aspon pre inspiraciu
Tiez som pripojil vstup a vystup

Poch sa v tom celkom sparal. Ja som to mal povedne cele cez vector (viem je to pomale, blbe a prasacke) ale v strese to bolo prve co ma napadlo a tiez som tie struktury mal globalne, takze prva pripomienka nechce ziadne globalne premenne a prerobit to aby graf bol ulozeny v map (alebo inom asociativnom kontajnery).
Ked som to prerobil tak sa v tom este chvilu posparal ale nakoniec mi to dal.

Zaver : celkom v poho termin, ulozka sa dala a hoci sa Poch v tom sparal bol ferovy.
Přílohy
zapocet18.1.08.cpp
zdrojak
(3.52 KiB) Staženo 300 x
out.txt
vystup
(7.73 KiB) Staženo 311 x
graf.txt
vstup
(449 bajtů) Staženo 303 x
Prince_of_Persia
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 81
Registrován: 19. 1. 2006 15:53
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Zapocet 18.1.2008 14:00

Příspěvek od Prince_of_Persia »

Souhlasím, zadání bylo celkem srozumitelné a kdyz clovek premyslel, tak se to dalo docela rychle naprogramovat.
Mel jsem stejny problem jako kolega - taky se panu Pochovi nelibilo, ze jsem pouzival vector misto map, takze mi to
dal predelat. Potom mel vyhrady k memu zpusobu parsovani, nicmene se me jen zeptal jak bych to predelal a nakonec
mi to uznal. Odchazel jsem cca v 16:40 (zacinali jsme v 14:20 - cas 3 hodiny).

Podle mojeho nazoru to byl jeden z tech jednodussich prikladu, ktery ale docela dokazal proverit, zda clovek
umi pouzivat STL.
Odpovědět

Zpět na „PRG032 Objektově orientované programování“