Předtermín - 13.1.2009 - Pultr

Základní kurz matematické analýzy pro druhý ročník oboru informatika, zahrnující základy diferenciálního počtu funkcí více proměnných (parciální derivace, diferenciál, věta o implicitních funkcích, extrémy, Lagrangeovy multiplikátory), diferenciální rovnice, vícerozměrný integrál.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Předtermín - 13.1.2009 - Pultr

Příspěvek od Him »

Nevíte někdo, co bylo na dnešním předtermínu za otázky a jak to dopadlo?
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
ja prvni

Re: Předtermín - 13.1.2009 - Pultr

Příspěvek od ja prvni »

ja mel fubinova veta, heine-borelova veta, lebesguova veta, zamenost par.der.
klasika, prijemna atmosfera, pokud nekdo dete ve ctvrtek tak S390=pred jeho pracovnou v druhem patre
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Předtermín - 13.1.2009 - Pultr

Příspěvek od Him »

Díky, to jsou krásný otázky :-) Nejvíc by mě zajímali diferenciální rovnice - jaké byly otázky na ně?
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
ja prvni

Re: Předtermín - 13.1.2009 - Pultr

Příspěvek od ja prvni »

pokud si pamauju dobre, tak nez sem odchazel, tak na ne zadna nebyla, ale rekl bych ze to je spis jen nahoda

imho v podstate plati to co je v tomdle threadu, ale pro rok 2006
Filatko
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 25
Registrován: 13. 9. 2007 12:20

Re: Předtermín - 13.1.2009 - Pultr

Příspěvek od Filatko »

Him píše:Díky, to jsou krásný otázky :-) Nejvíc by mě zajímali diferenciální rovnice - jaké byly otázky na ně?
K tomu se ptal jenom na existenci a jednoznacnost reseni...


Jinak derivace slozene funkce a neco ke kompaktnim prostorum.
Všechno je na hovno, jenom včely jsou na med a ten je taky na hovno!
kubinho

Re: Předtermín - 13.1.2009 - Pultr

Příspěvek od kubinho »

bol tam aj niekto od Drahosa? alebo nerozlisoval cviciacich? :) ja len ze sa tu nieco sepkalo , ze tymto bude davat aj priklady tak co je na tom pravdy
Návštěvník

Re: Předtermín - 13.1.2009 - Pultr

Příspěvek od Návštěvník »

Dnes jsem byl na zkousce...zapocet mam od Drahose a zadne priklady na pocitani jsem nedostal :-)
Odpovědět

Zpět na „MAI056 Matematická analýza III “