Zkouskova pisemka LS 2010

Přednáška je věnována neprocedurálnímu programování. Většina semestru je věnována programování v jazyku Prolog, ve kterém studenti i ladí zápočtové programy. Informativně se studenti seznámí i s jazykem LISP a neprocedurálními částmi programovacích systémů.
peci1
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 86
Registrován: 21. 1. 2009 20:08
Typ studia: Informatika Bc.

Zkouskova pisemka LS 2010

Příspěvek od peci1 »

Ahoj, dneska jsem se ptal Hrice, jak to bude se slibovanou zkouskovou pisemkou v semestru. Od prvni verze se toho docela dost zmenilo:
  • pisemka nebude o cvicenich, ale budou vypsany alespon 2 hromadne terminy nekdy navecer (v SISu)
  • pisemka dost mozna nebude uz pristi (tedy slibovany osmy) tyden, ale az prespristi (nicmene to neni 100% !!!)
  • priblizny obsah pisemky: spis jednodussi ulohy, chce se vyhnout otazkam typu "co odpovi program?", ale mohou byt i otazky typu "opravte nasledujici program", "jak dopadne unifikace?", "vypiste prubezne hodnoty vybranych promennych"
Pokud se objevi dalsi podrobne informace, tak je sem prosim hodte ;)
Pitr2311
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 53
Registrován: 3. 9. 2009 17:54
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: Zkouskova pisemka LS 2010

Příspěvek od Pitr2311 »

mnohi to uz asi vedia, ale ak by bol dakto, komu maily zo SISu nechodia, tak terminy uz vypisane su:
  • ct. 15.4. 17:20 S9
  • pa. 16.4. 13:10 S3
obe vypisal Dvorak, ale prihlasovat sa tam (snad :wink: ) maju vsetci
Pitr2311
peci1
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 86
Registrován: 21. 1. 2009 20:08
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Zkouskova pisemka LS 2010

Příspěvek od peci1 »

Ahoj, tak dalsi nove informace :)

Vysledky Prologoveho testu jsou v grupiku.

Aby clovek nemusel psat test o zkouskovem (tj. aby sel jen na teorii), musi ziskat za testy z Prologu a Haskellu dohromady 60 bodu (max. za Haskell 50).

Zjistil jsem v SISu, ze Dvorak zarezervoval ucebnu na test z Haskellu na 21. 5. 13.10 - 14.40. Jiny termin se mi tam nepodarilo najit :( (ani o tyden drive)
https://is.cuni.cz/studium/rozvrhng/roz ... &fak=11320
Odpovědět

Zpět na „PRG005 Neprocedurální programování“