zápis

Vše co není uvedeno jinde

zápis

Příspěvekod misa » 25. 9. 2011 18:00

Ahoj, jdu do prváku na MOM a chci se zeptat něco ohledně zápisu... Kryje se mi mnou vybraný volitelný předmět s cvičením z povinného programování ... Zachránilo by mě chodit na na cvičení jiného okruhu, na Albeři (pokud jsem to dobře pochopila) říkali, že je možné individuálně kontaktovat příslušné profesory a domluvit to.. Vážně to v praxi funguje? Mám jako skutečně napsat mail panu Knopovi, že k němu potřebuji nechodit a někomu jinému napsat, že bych k němu na cvičení chodit chtěla? Nebo si mám prostě jen na SISu vybrat, na které cvičení chci chodit a odlišnost okruhu neřešit? Nebo to nejde vůbec měnit? Kdyby to udělal každý, tak se z toho přece zblázní! Díky moc... :)
misa
 

Re: zápis

Příspěvekod QZuzka » 25. 9. 2011 21:58

misa píše: Vážně to v praxi funguje? Mám jako skutečně napsat mail panu Knopovi, že k němu potřebuji nechodit a někomu jinému napsat, že bych k němu na cvičení chodit chtěla?


Přesně tak, napiš mail, nejslušnější je oběma - hlavně (nejdřív) tomu, ke komu chceš chodit, a pak tomu druhému.
Právě proto, že kdyby si to měnil každý podle svého, tak by to vedlo na cvičení prázdná a plná, a těm posledním by se překrýval rozvrh, tak je to nějak rozdělené a změna je možná v případě, že pro ni máš nějaký důvod - takže do toho mailu napiš, že se ti cvičení kryje s předmětem XXA, o který máš zájem, a že proto bys radši chodila na jiné.
QZuzka
Matfyz(ák|ačka) level III
 
Příspěvky: 209
Registrován: 2. 12. 2007 19:51
Bydliště: Praha 4
Typ studia: Informatika Mgr.


Zpět na Ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník