Ekonomie I - zkouška 9.1.2012

Vše co není uvedeno jinde
xxxxx19
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 4
Registrován: 28. 4. 2011 17:17
Typ studia: Nestuduji MFF UK

Ekonomie I - zkouška 9.1.2012

Příspěvek od xxxxx19 »

Někde jsem se dočetl, že na zkoušku z Ekonomie I se stačí naučit materiály vypsané níže. Možná to dříve platilo ale pokud máte jako přednášejícího M.K. tak to dneska rozhodně tak nebylo. Test byl z 1/3 praktický ale jsou tam 2/3 všech bodů. výpočty firem ať už v dokonalé tak nedokonalé konkurenci atd. V té praktické taky umět a.s., s.r.o apod. Za špatné otázky se odečítají body, takže taky nějakou strategii to chce. Na zkoušku je 90 minut, když víte co a jak tak bez problému. Pak taky třeba nakreslit indiferenční křivky užitku, asi nejlehčí otázka. Ekonomie není dávačka! Já to teda dal...ale jako..., jak to bylo těsný ale.... moje první zkouška. Na druhý pokus příp. třetí pokus bych to dal určitě lépe jak za 3, ale taky jde o čas na jiné věci...

Rada: Procvičujte si příklady, když uděláte jen příklady 100pro => máte to jistý. Když uděláte jen ten zbytek na 100pro, máte to taky jistý, že jdete znova...

Toto je vhodná příprava na teoretickou část. Znalost následucích materiálů podmiňuje úspěšnost ale NENI tam vše.
http://samba.fsv.cuni.cz/~jihlava/

hlavacek FSV makro letni semestr.zip 27-Apr-2010 11:52 885K
hlavacek FSV mikro zimni semestr.zip 21-Oct-2009 09:35 1.7M
hlavacek MFF letni semestr.zip 27-Apr-2010 11:47 6.8M
hlavacek MFF zimni semestr.zip 16-Mar-2010 10:58 13M
konzultační hodiny.doc 02-Oct-2008 12:26 20K
fishead.sk

Re: Ekonomie I - zkouška 9.1.2012

Příspěvek od fishead.sk »

ahoj. a nevies kde by sa dali zohnat tie priklady z tej tretej casti? ked nam to tam vysvetloval ako to malo byt tak som samozrejme nemal ani sajnu co hovori. nieco, kde je takych vyratanych viac a nejake vysvetlenie (preco, kolko...)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“