Kombinované studium - první semestr

Vše co není uvedeno jinde
flea
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 44
Registrován: 25. 9. 2008 09:33
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Kombinované studium - první semestr

Příspěvek od flea »

Dworzaaa píše:
Terka píše:Tak jsem se ještě ptala na studijním, rozložení ročníku je možné, je pak potřeba 22 kreditů do září a zbytek do dalšího září. Žádost lze podat až začátkem září. .
ahoj kolegove...muzu se zeptat, jestli nahodou nevite, jestli rozkladani rocniku takhle funguje jenom pro kombinovany nebo i pro prezencni? Kamarad se byl nedavno ptat a bylo mu receno, ze uz se to nedela, maximalne z duvodu vazny nemoci...docela by me uklidnilo, kdybych vedel, ze mam nakou pojistku, kdyby se nahodou LS nevyved tak, jak bych si predstavoval :D
hm nevim, ale podle tohoto http://forum.matfyz.info/viewtopic.php?f=22&t=5133 nejdriv prestup na kombinovane a pak rozlozeni ... pokud se to nezmenilo
flea
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 44
Registrován: 25. 9. 2008 09:33
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Kombinované studium - první semestr

Příspěvek od flea »

Pokracujete nekdo do dalsiho rocniku?
Terka1

Re: Kombinované studium - první semestr

Příspěvek od Terka1 »

flea píše:Pokracujete nekdo do dalsiho rocniku?
Já ne, nějak jsem to přes léto nestihla dohnat :-) Ale do školy plánuju chodit dál, na některé zajímavé přednášky ve vhodnou dobu. V únoru si rozmyslím, jestli se znovu přihlásit.
flea
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 44
Registrován: 25. 9. 2008 09:33
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Kombinované studium - první semestr

Příspěvek od flea »

To je skoda, tak at se ti dari.
flea
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 44
Registrován: 25. 9. 2008 09:33
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Kombinované studium - první semestr

Příspěvek od flea »

Ja pokracuju dal, ale nemam z toho moc velkou radost, protoze fakt nevim, jak to budu vsechno casove stihat :mrgreen:

A ty jsi se Terko prihlasila na mimoradne studium? Jo jinak jsem tady na foru cetla, ze je v navrhu na pristi rok opetovne zavedeni prijmacek na informatiku a matiku.
Terka1

Re: Kombinované studium - první semestr

Příspěvek od Terka1 »

No tak to uvidím, co si na mě vymyslí s přijímačkama :-) A s tím uznáváním známek - na studijním mi někdy v březnu tvrdili, že se uznávají i trojky, tak nevím, čemu věřit...

Zatím jsem se byla ve škole podívat jednou, ale bylo zrovna rektorské volno - nějak mě nenapadlo kouknout se, kdy začíná výuka :P

Ale chodila bych tam ráda, aspoň ve středu na firemní semináře.

Celkově musím říct, že školu beru jako takovou oázu ve stresu běžného života, což tedy asi způsobilo to, že jsem se nedokopala k učení :lol: Když tam přijdu, mám pocit, že jsem v úplně jiném světě...
Terka1

Re: Kombinované studium - první semestr

Příspěvek od Terka1 »

A ty jsi se Terko prihlasila na mimoradne studium? Jo jinak jsem tady na foru cetla, ze je v navrhu na pristi rok opetovne zavedeni prijmacek na informatiku a matiku.[/quote]

Na mimořádném studiu nejsem, teď jsem černý pasažér, vybrala jsem si pár přednášek, na které chci chodit. No a v únoru se uvidí, jestli se přihlásím znovu.
flea
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 44
Registrován: 25. 9. 2008 09:33
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Kombinované studium - první semestr

Příspěvek od flea »

Celkově musím říct, že školu beru jako takovou oázu ve stresu běžného života, což tedy asi způsobilo to, že jsem se nedokopala k učení :lol:
:D :D

Jinak tak ti přeju, ať ti to příští rok vyjde.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“