Úmluva KAM

Vše co není uvedeno jinde
mathemage
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 130
Registrován: 14. 1. 2011 10:03
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Úmluva KAM

Příspěvek od mathemage »

Zdravím všechny,

nevíte někdo, kdo už jste to podstoupil, jak vypadá hromadná úmluva předmětů z KAM? A umlouvají se předměty popořadě, nebo je se to děje všechno najednou?

Další životně důležitá informace je, zda-li se začíná učit až po úmluvě nebo už předtím?? Některé umlouvané předměty (KVG I, Perl...) jsou letos v rozvrhu už v to Pondělí před úmluvou a člověk přece nechce zbytečně chodit do školy, když může mít celý den volný :(

P. S. Máte někdo doporučení na nějaké zajímavé předměty od KAM (jež by v druháku nebyly nezvládnutelné - kvůli prerekvizitám atp.)?
Carpe Diem!
Uživatelský avatar
Isidor
Adoptoval Tutcheka
Adoptoval Tutcheka
Příspěvky: 247
Registrován: 8. 12. 2004 23:22
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Úmluva KAM

Příspěvek od Isidor »

algoritmus je zvycajne:
- vsetci (zaujemcovia i vyucujuci) sa zidu na chodbe KAMu
- kratke predstavenie kazdeho predmetu jeho vyucujucim
- hlasovanim sa ziska pocet zaujemcov na kazdy predmet
- po poradi od najvyssieho poctu zaujemcov sa hlasuje o moznych terminoch vyuky, ten ktory vyhovuje najviac ludom, sa zapise do rozvrhu (zatial na tabulu :)
- predmety s malo studentami sa mozu dohodnut individualne

Vyuka sa obvykle zacina az 2. tyzden v semestri, ak nie je pri predmete uvedene inak (napr. KaG II)
Inak myslim, ze kazdy predmet sa pri troche snahy da zvladnut (ono aj s prerekvizitami si clovek casto nepamata veci :D), alebo sa prinajhorsom opytaj priamo vyucujuceho na umluve.
Inteligentních lidí je menšina. Demokracie je vláda většiny.
Uživatelský avatar
Isidor
Adoptoval Tutcheka
Adoptoval Tutcheka
Příspěvky: 247
Registrován: 8. 12. 2004 23:22
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Úmluva KAM

Příspěvek od Isidor »

oznam na MS píše:Úmluva na přednášku z Teorie her se koná 6.října 2011 v 10:40 v pracovně přednášejícího (budova MS, 3. poschodí, č.325)
Zájemci o přednášku, kteří se v době úmluvy nemohou dostavit, mne po úmluvě mohou kontaktovat e-mailem a dohodnutý termín jim bude sdělen.
K.Zimmermann
Inteligentních lidí je menšina. Demokracie je vláda většiny.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“