Výroková logika - sbírka úloh

Vše co není uvedeno jinde
vrtulex
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 45
Registrován: 20. 2. 2008 22:41
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Výroková logika - sbírka úloh

Příspěvek od vrtulex »

Píšu to ještě sem, protože si uvědomuji, že asi málokdo bude koukat do neaktuálních témat a oddělení...

Zdravím,

Tak se nám pomalu blíží konec zimního semestru a s ním i zápočtová písemka na výrokové logice... A s tím i problém, jak ji rozumně zvládnout, protože budu asi potřebovat docela hodně bodů. Proto bych se chtěl zeptat, jestli někdo nevíte o nějaké tištěné (knižní) sbírce úloh z výrokovky. Nemyslím, že mi tolik chybí teorie, spíše praxe. Prostě je třeba mrknout na pár řešených příkladů a pak něco více spočítat sám. Když jsem se učil analýzu, tak na tu sbírky jsou, tam nebyl problém. Ale je něco podobného na logiku?

Díky za odpověď.
Medved
Admin(ka) level I
Příspěvky: 168
Registrován: 30. 5. 2006 21:18

Re: Výroková logika - sbírka úloh

Příspěvek od Medved »

Nic jako sbirka pravdepodobne neni. Ptal jsem se loni cviciciho a tady je, co mi napsal:
o resenych prikladech z logiky na webu (vlastne ani knizne) nevim, kdysi jsem takoveto materialy taky hledal, jedine co se dalo objevit byl seznam prikladu (bohuzel vsak bez reseni).
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Výroková logika - sbírka úloh

Příspěvek od hippies »

Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
Zamčeno

Zpět na „Ostatní“