Výroková logika - sbírka úloh

Vše co není uvedeno jinde

Výroková logika - sbírka úloh

Příspěvekod vrtulex » 21. 12. 2008 14:40

Píšu to ještě sem, protože si uvědomuji, že asi málokdo bude koukat do neaktuálních témat a oddělení...

Zdravím,

Tak se nám pomalu blíží konec zimního semestru a s ním i zápočtová písemka na výrokové logice... A s tím i problém, jak ji rozumně zvládnout, protože budu asi potřebovat docela hodně bodů. Proto bych se chtěl zeptat, jestli někdo nevíte o nějaké tištěné (knižní) sbírce úloh z výrokovky. Nemyslím, že mi tolik chybí teorie, spíše praxe. Prostě je třeba mrknout na pár řešených příkladů a pak něco více spočítat sám. Když jsem se učil analýzu, tak na tu sbírky jsou, tam nebyl problém. Ale je něco podobného na logiku?

Díky za odpověď.
vrtulex
Matfyz(ák|ačka) level I

Typ studia: Informatika Bc.
Login do SIS: drabm7am

Re: Výroková logika - sbírka úloh

Příspěvekod Medved » 21. 12. 2008 21:24

Nic jako sbirka pravdepodobne neni. Ptal jsem se loni cviciciho a tady je, co mi napsal:

o resenych prikladech z logiky na webu (vlastne ani knizne) nevim, kdysi jsem takoveto materialy taky hledal, jedine co se dalo objevit byl seznam prikladu (bohuzel vsak bez reseni).
Medved
Admin(ka) level I

Re: Výroková logika - sbírka úloh

Příspěvekod hippies » 22. 12. 2008 17:16

Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
hippies
Admin(ka) level I

Typ studia: Informatika Mgr.
Login do SIS: procj4am

Zpět na Ostatní