Ekonomie I - zk. 23. ledna 2009

Každý neuvedený předmět
Petr2

Ekonomie I - zk. 23. ledna 2009

Příspěvek od Petr2 »

Vážení,
protože už podruhé byl průběh zkoušky celkem drsný tak bych Vám rád dal pár rad, než na tuto zkoušku půjdete. Ekonomie není, opakuji není dávačka. Pravidelně ji neudělá třetina všech mff-áků co k ní šli, potom poulí očima a vykládá jak to nečekali, že se učili z testových otázek. Takže : testové otázky co jsou na internetu se (překvapivě :) ) obměnily. Dnes jich v testu najdete tak pětinu. Což nestačí na složení zkoušky. Neříkám, že se musíte učit nějak extra dlouho, ale empirie říká, že ani (borec) mff-ák se na jedničku za dvě hodiny nenaučí :wink:
Hodně štěstí (nejen) u zkoušky z Ekonomie.
Osiris
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 403
Registrován: 11. 11. 2006 14:10
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ekonomie I - zk. 23. ledna 2009

Příspěvek od Osiris »

Petr2 píše:Vážení,
protože už podruhé byl průběh zkoušky celkem drsný tak bych Vám rád dal pár rad, než na tuto zkoušku půjdete. Ekonomie není, opakuji není dávačka. Pravidelně ji neudělá třetina všech mff-áků co k ní šli, potom poulí očima a vykládá jak to nečekali, že se učili z testových otázek. Takže : testové otázky co jsou na internetu se (překvapivě :) ) obměnily. Dnes jich v testu najdete tak pětinu. Což nestačí na složení zkoušky. Neříkám, že se musíte učit nějak extra dlouho, ale empirie říká, že ani (borec) mff-ák se na jedničku za dvě hodiny nenaučí :wink:
Hodně štěstí (nejen) u zkoušky z Ekonomie.
No já byl taky překvapenej a pak jsem byl ještě víc překvapenej, když jsem dostal za 3 :shock:
Osiris
Uživatelský avatar
Ellrohir
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 140
Registrován: 21. 12. 2007 13:29
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ekonomie I - zk. 23. ledna 2009

Příspěvek od Ellrohir »

tak se pochlubte, jaký tak byly otázky? jakej je systém, organizace, atd...? ať vím co mě příští čtvrtek tak zhruba čeká...a jak (odkud) se na to učit tak, aby se člověk naučil :wink:
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“