NAIL076 - Logické Programování I

Každý neuvedený předmět
Uživatelský avatar
Void
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 54
Registrován: 17. 1. 2006 16:21
Typ studia: Informatika Mgr.

NAIL076 - Logické Programování I

Příspěvek od Void »

Zdravim,

chodí tu někdo ke Štěpánkovi na přednáško-cvičení? Já tam byl jen párkrát, tak nevim jestli řikal něco k organizačním věcem typu kdy a jak proběhne zkouška atd. Nemáte k tomu někdo bližší informace? Díky :)
Aurë Entuluva!!
Uživatelský avatar
Void
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 54
Registrován: 17. 1. 2006 16:21
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: NAIL076 - Logické Programování I

Příspěvek od Void »

Aha tak sem to tu za prvé našel ( http://forum.matfyz.info/viewtopic.php? ... ani#p20593 ) a za druhé jsem byl na poslední přednášce, kde řikal, že zkoušet se bude z toho co se stačilo probrat, tj. prvních 7 kapitol (důkazy prý netřeba) a zkouška bude vždy s termínem výrokové a predikátové logiky (od kdy je to předmět zimního semestru :shock: ).
Navstevnik

Re: NAIL076 - Logické Programování I

Příspěvek od Navstevnik »

Void píše:Aha tak sem to tu za prvé našel ( http://forum.matfyz.info/viewtopic.php? ... ani#p20593 ) a za druhé jsem byl na poslední přednášce, kde řikal, že zkoušet se bude z toho co se stačilo probrat, tj. prvních 7 kapitol (důkazy prý netřeba) a zkouška bude vždy s termínem výrokové a predikátové logiky (od kdy je to předmět zimního semestru :shock: ).
Diky moc za informace! Takze na zkousku "staci" umet vsechny definice, vety (lemata - pokud jsou potreba k vete) bez dukazu?
Nebo je to podobne jako v Lambde, ze tezke dukazy se nezkousi? Tezky dukaz = vice nez 2 slidy? :-)
Uživatelský avatar
Void
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 54
Registrován: 17. 1. 2006 16:21
Typ studia: Informatika Mgr.

Re: NAIL076 - Logické Programování I

Příspěvek od Void »

Nepamatuju si to úplně přesně, ale řikal něco ve smyslu toho, že při čtení materiálů si prostě ty nejlehčí důkazy zapamtujem i kdybychom nechtěli. Že třeba vyplývaj z definice rovnou nebo tak.

--> Řek bych, že důkazy na víc stran do toho rozhodně nespadaj. :P
Ale znění vět, který maj takhle dlouhej důkaz bych u zk. spíš očekával.
Aurë Entuluva!!
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“