Kombagra II

Každý neuvedený předmět
Kyouta
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 2
Registrován: 30. 1. 2006 11:35

Kombagra II

Příspěvek od Kyouta »

Skuska s Kombagry II uz(pre niektorych) sice bola, ale konecne sme viac menej dokoncili supis toho co sa bralo: http://mentor.wz.cz/kg.html
takze vrelo doporucujem tym ktorych skuska este len caka

hf

*edit gASK - nefungoval odkaz, čtěte to po sobě, prosím...
Štúdium okvetných lístkov neodhalí krásu kvetu
Wolda
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 27
Registrován: 25. 10. 2006 22:27
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kombagra II

Příspěvek od Wolda »

Do studny jsem uploadl letosni (k 18.12., posledni prednasku doufam nascannuji a uploadnu po jejim konani take :) ) nascannovane zapisky Katky Bohmove (prednaska i cviceni). Je to v kvalite, v jake to vylezlo ze scanneru => pomerne velke (cca 3M/stranka). Pokud si nekdo da praci s tim, aby soubory zmensil/zcernobilil/zkompresil tak, aby porad zustaly citelne, bude to fajn :-)
--
Wolda
Wolda
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 27
Registrován: 25. 10. 2006 22:27
Typ studia: Informatika Ph.D.
Kontaktovat uživatele:

Re: Kombagra II

Příspěvek od Wolda »

Wolda píše:Do studny jsem uploadl letosni (k 18.12., posledni prednasku doufam nascannuji a uploadnu po jejim konani take :) ) nascannovane zapisky Katky Bohmove (prednaska i cviceni). Je to v kvalite, v jake to vylezlo ze scanneru => pomerne velke (cca 3M/stranka). Pokud si nekdo da praci s tim, aby soubory zmensil/zcernobilil/zkompresil tak, aby porad zustaly citelne, bude to fajn :-)
Pridan scan posledni prednasky a cviceni.
--
Wolda
LnK
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 26
Registrován: 9. 6. 2006 11:19
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Troja

Re: Kombagra II

Příspěvek od LnK »

O letosni doporucenou literaturu "S. Jukna: Extremal combinatorics with applications in computer science, Springer, 2001" je ted v knihovne celkem boj. Nafotila jsem si proto alespon par stranek s vetami, ktere by se mely hodit ke zkousce, vysledek jest ve Studnici (Kombinatorika a grafy II/skripta) - 15 stranek, cca 8MB, obsahuje:
- chains and antichains, Dilworth's theorem
- Lovasz Local lemma
- Sunflower lemma, Erdos-Ko-Rado theorem
- Turan's theorem
- Hales-Jewett's theorem, van der Waerden's theorem, Gallai-Witt's theorem
Treba nekomu pomuze...
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“