AIL069 - Umela inteligence - postrehy ze zkousky

Každý neuvedený předmět
Boris
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 10
Registrován: 14. 1. 2005 23:48

AIL069 - Umela inteligence - postrehy ze zkousky

Příspěvek od Boris »

Prave (26.1) jsem prisel ze zkousky z UI u pana doktora Hrice, tak davam do placu nabyte zkusenosti.

Na zkousku jsme prisli 4, ustne nam zadal kazdemu 2 otazky a nechal nas si to rozmyslet a rozepsat.

Ja mel Semanticke site a planovani s castecne usporadanym planem. Na pul ucha jsem jeste zaslechl tema expertni systemy.. Ostatni se urcite ozvou.

po vypracovani otazek jsme postupne chodili k nemu do prvni lavice, kde jsme vylozili co jsme chteli rict tim co mame na papire..

Priznam se, ze to ze me musel pan hric lamat jak z chlupaty deky :oops: (napriklad jsem teprve na zkousce pochopil castecne usporadany plan), ale zrejme to nebylo uplne nejtragictejsi a dostal jsem dvojku.. Cas uceni byl priblizne jeden den.

good luck everybody
@tiMan
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 16
Registrován: 22. 6. 2006 16:05
Typ studia: Informatika Bc.

Příspěvek od @tiMan »

Dik za info!
Aspon clovek vie, co tam priblizne cakat, na co sa pripravit. Takze tam neboli ziadne prakticke ulohy? ( ako napr. nejaky ten dokaz rezoluciou, alebo kreslit nejake tie stromceky )
Boris
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 10
Registrován: 14. 1. 2005 23:48

Příspěvek od Boris »

Ne, spis se ptal na princip tech jednotlivejch veci.. vyhody,nevyhody, srovnani s necim podobnym a tak. Vsecho te necha pekne vylozit, kdyz to nemas kompletni na papire.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“