Anglina po druhe ;)

Každý neuvedený předmět
MIKI
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 186
Registrován: 10. 12. 2004 22:35
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Anglina po druhe ;)

Příspěvek od MIKI »

Cavte lidi, nejak mi nejde zapisat anglina (povinna). Neviete co stym? Je tam nejaka poondena nezlucitelnost. Riesili ste to uz niekto?

Dik za kazdu radu.
MOTTO-1: Nieje dôležité vedieť ale pochopiť!!!
MOTTO-2: Neuč sa!!! Život ťa naučí. Mňa naučil, že sa mám učiť.
LuKu
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 117
Registrován: 15. 1. 2005 18:29
Typ studia: Informatika Mgr.

Příspěvek od LuKu »

Na nástěnce v Tróji jsem četla cosi o problému s neslučitelností při zapisování určitého kurzu angličtiny kvůli změnám, co probíhají v souvislosti s přechodem na kreditní systém. Má to nějak zabraňovat třetímu zápisu a na studijním by měl zápis proběhnout OK, i když SIS při kontrole hlásí tuhle chybu. Moc podrobně jsem inkriminovaný papírek nečetla, protože se mě to naštěstí netýká, ale myslím, že by to mohl být tenhle případ...
MIKI
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 186
Registrován: 10. 12. 2004 22:35
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MIKI »

:roll:
Dik.
MOTTO-1: Nieje dôležité vedieť ale pochopiť!!!
MOTTO-2: Neuč sa!!! Život ťa naučí. Mňa naučil, že sa mám učiť.
Uživatelský avatar
langosh
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 96
Registrován: 28. 1. 2006 13:20
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od langosh »

Jo je to ten pripad, ja sem mel stejny problem. Po neustalem behani mezi studijnim a KJP (vsude tvrdily ze o tom nic nevedi at se zeptam nekde jinde ze to neni jejich starost) jsem konecne nasel na nastence oznameni, ze to vubec nevadi, ze to tu nesucitelnost ma. Oni ti to pry na studijnim zapisou i tak. Dokonce mas ke zkousce uz 16 bodu za zapocty z prvaku, ted muzes ziskat dalsich sestnact. Ty body z minuleho roku se uplne rusi.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“