Programovani pro Windows I

Každý neuvedený předmět
Návštěvník

Programovani pro Windows I

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj,

nevite nekdo z ceho se ucit na zkousku z tohoto predmetu?
<em></em>
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 4
Registrován: 7. 2. 2015 12:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Programovani pro Windows I

Příspěvek od <em></em> »

Buď ze slajdů nebo z (vlastních/cizích) výpisků.
Pokud to pomůže, v příloze je seznam témat (z posledního slidu) + co ke kterému tématu říkal na poslední přednášce (co je důležité/co by rád slyšel) + u většiny i odpovědi/příklady...
Možná je dobrý nápad naučit se jedno téma víc do hloubky než ostatní, protože na začátku zkoušky se mě zeptal, jestli jsem se s něčím, o čem jsme se učili, náhodou nesetkal ještě před tím, než se to přednášelo. Pak se ptal na otázky, které s tím tématem souvisely. (např. 3D –> "jak zařídit, aby hrany byly/nebyly vidět?", "hodí se 3D ve WPF na větší věci (např. hry)?", ...)
Přílohy
Programovani pro Windows priprava.rtf.zip
(5.28 KiB) Staženo 277 x
Návštěvník

Re: Programovani pro Windows I

Příspěvek od Návštěvník »

Dekuji za odpoved. Ty slidy jsem nasel u Jakla na webu, akorat se mne vzdy zobrazi jen slidy, ktere maji 22 stranek, coz mne prijde malo na semestralni prednasku. :-) Jinak dekuji za vypisky z prednasky...stacili Ti tyto vypisky u zkousky?
<em></em>
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 4
Registrován: 7. 2. 2015 12:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Programovani pro Windows I

Příspěvek od <em></em> »

22 stránek má jen úvod... Ostatní témata jsou (trochu neintuitivně pojmenovaná) vlevo: Windows, Paint, Brush, Effects...
Výpisky jsou spíše to, co se mi zdálo důležité ze slidů. Kromě COMu, který jsem si už před zkouškou nestihl vypsat, by k udělání zkoušky mělo (myslím) stačit to, co je u daného tématu ve výpiscích napsáno.
Návštěvník

Re: Programovani pro Windows I

Příspěvek od Návštěvník »

Dekuji, menu vlevo jsem si vsiml i predtim, ale javascript, ktery zobrazuje jednotlive presnasky (slidy) mne na firefoxu nefungoval...
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“