Errata pro: PST a mat. stat. od Zváry a Štěpána

Zavedení základních pojmů a metod teorie pravděpodobnosti a matematické statistiky a příklady jejich aplikací. Jedná se zejména o pojem pravděpodobnosti, náhodné veličiny a jejího rozdělení, nezávislosti, náhodného výběru a jeho popisných charakteristik, konstrukci odhadů, testování hypotéz, náhodné generátory. Důraz je kladen na praktické použití metod s využitím dostupného statistického software.
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Errata pro: PST a mat. stat. od Zváry a Štěpána

Příspěvek od Him »

Nevíte někdo, jestli jsou někde k nalezení errata pro knihu Pravděpodobnost a matematická statistika od Karla Zváry a Josefa Štěpána? Hledal jsem dlouho a neúspěšně.
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Uživatelský avatar
hippies
Admin(ka) level I
Příspěvky: 990
Registrován: 29. 9. 2004 12:46
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Errata pro: PST a mat. stat. od Zváry a Štěpána

Příspěvek od hippies »

tak jestli ta kniha obsahuje nejake chyby;)
Chjo, dovede te si představit svět, kde by byla každá harmonická diferenciální forma (jistého typu) nesingulární projektivní algebraické variety racionální kombinací kohomologických tříd algebraických cyklů..
Him
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 400
Registrován: 25. 1. 2008 19:59
Typ studia: Informatika Bc.

Re: Errata pro: PST a mat. stat. od Zváry a Štěpána

Příspěvek od Him »

imho ano, zatim mam jen tohle: http://www.martinvseticka.eu/?sekce=browse&page=210 - bohuzel jsem si nedelal poznamky o predchozich chybach.. ale stejne to budu asi cist od zacatku znovu na zkousku nebo na zapoctovku..
Pracoval jsem na poměrně hodně materiálech pro různé předměty. Pokud Ti něco z toho ušetřilo čas, vyjádři svůj dík v podobě pár satoshi: 1H5JPTrsXie7epAQXbXhMjdgwyLbJ5NHBW ;)
Odpovědět

Zpět na „MAI059 Pravděpodobnost a statistika“