2a

Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

2a

Příspěvek od Devron »

Je tu nekdo, kdo ma jeste pokusy na analyzu 2a a rad by nejaky termin v zari?
Vim, ze Zajicek rikal neco, ze uz termin nevypise, ale kdyby byl nejaky prijatelny zajem, mozna by za pokus stalo mu dat vedet...
Petrik
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 67
Registrován: 21. 6. 2005 10:05
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petrik »

Vim minimalne o trech lidech, ale nevim, zda to tady ctou, mozna by pro vas stalo zato se nejak domluvit ve skole...
If the facts don't fit the theory, change the facts.
Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

Příspěvek od Devron »

jasne... no jestli nekoho znas, tak mu pls dej vedet... ono, vzdycky to bude resit jen cast z tech lidi, ktere se to tyka a na nekoho se zapomene, nebo se to k nekomu nedostane...

tak sem to hodil sem na forum, ktere je verejne pristupne a snad se informace budou risit rychle :-)
Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

Příspěvek od Devron »

tak mimo me by sla jeste TB :-)
tak uz sme dva :-)
marcel
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 11
Registrován: 9. 4. 2006 21:59
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marcel »

ja by som mal zaujem
Přílohy
thumb-pa16388233.JPG
thumb-pa16388233.JPG (3.57 KiB) Zobrazeno 6804 x
Uživatelský avatar
HM
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 20
Registrován: 20. 5. 2005 19:25
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: 2a

Příspěvek od HM »

Devron píše:Je tu nekdo, kdo ma jeste pokusy na analyzu 2a a rad by nejaky termin v zari?
Vim, ze Zajicek rikal neco, ze uz termin nevypise, ale kdyby byl nejaky prijatelny zajem, mozna by za pokus stalo mu dat vedet...
Já mám ještě dva pokusy a v září bych to určitě velice ráda zkusila. I třeba teď na začátku června. Navíc na termíny ze začátku zkouškového chodí méně lidí, takže by se daly doplnit těmi, co by psali zkoušku ze zimy. Chápu, že pro tři studenty se mu nebude chtít vymýšlet zadání, ale pro patnáct - to už je něco jiného. A když bychom ho pěkně poprosili :D . Já myslím, že analýzu nemá tak třicet lidí...
"Do or do not. There is no try."
Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

Re: 2a

Příspěvek od Devron »

HM píše:
Devron píše:Je tu nekdo, kdo ma jeste pokusy na analyzu 2a a rad by nejaky termin v zari?
Vim, ze Zajicek rikal neco, ze uz termin nevypise, ale kdyby byl nejaky prijatelny zajem, mozna by za pokus stalo mu dat vedet...
Já mám ještě dva pokusy a v září bych to určitě velice ráda zkusila. I třeba teď na začátku června. Navíc na termíny ze začátku zkouškového chodí méně lidí, takže by se daly doplnit těmi, co by psali zkoušku ze zimy. Chápu, že pro tři studenty se mu nebude chtít vymýšlet zadání, ale pro patnáct - to už je něco jiného. A když bychom ho pěkně poprosili :D . Já myslím, že analýzu nemá tak třicet lidí...
ja bych byl spis pro zari... nevim jak ty, ale me desi v sisu mych devet zapsanych zkousek a delat tam navic tuhle nedodelavku, jeste k tomu se Zajickem by bylo o krk a spis utopie, nez snaha to zachranit ...
nevim jestli by se Zajickovi chtelo delat neco jako kombinovanou zkousku 2a+2b... tohle by se mu asi moc nelibilo... navic by se mohli vyskytnout takovi, kteri by radi na obe analyzy v tento den... (myslim teda co se tyka terminu)... takze sem spis pro zari... uz jen proto, ze Zajicek rekl, ze uz termin nevypise, takze pokud by vubec vypsal jeste jeden, tak by bylo nutne se na to pripravit vic nez normalne, protoze by to nedal nikomu zadarmo a spis ani dat nechtel... takze by to stene asi bylo pres ustni a poradne pochopeni opravdu nutne... coz by prazdniny umoznit mohli

no uz jsem 4 :-) to je dobre

rikas, ze analyzu nema tricet lid... no otazka je, kolik z nich ma jeste pokus
andre
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 1
Registrován: 10. 4. 2006 12:34

Příspěvek od andre »

paty zajemce (dva terminy)
Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

Příspěvek od Devron »

jinak pokud o nekom vite, kdo by jeste jit mohl a chtel by, tak mu dejte vedet, ze se to tu tak nejak rozebira... pro 5 lidi Zajicek termin nevypise ani omylem :)
Uživatelský avatar
Martin
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 330
Registrován: 19. 2. 2005 20:23
Typ studia: Matematika Ph.D.

Příspěvek od Martin »

Jenom drobná poznámka: Co jsem tak já mluvil s některými lidmi, tak je možné, že se hodně z nich spoléhá na to, že si analýzu dají příští rok u Veselýho.
"Endure. In enduring grow strong."
Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

Příspěvek od Devron »

Martin píše:Jenom drobná poznámka: Co jsem tak já mluvil s některými lidmi, tak je možné, že se hodně z nich spoléhá na to, že si analýzu dají příští rok u Veselýho.
no to ja taky, ale proc jeste nezkusit termin... kdyz by byl
laurita
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 5
Registrován: 31. 1. 2006 17:54

Příspěvek od laurita »

siesta...v septembri
You cannot find peace by avoiding life.
Uživatelský avatar
Devron
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 180
Registrován: 7. 11. 2005 09:16

Příspěvek od Devron »

laurita píše:siesta...v septembri
parada... a taky jestli o nekom vis, ze by taky sel, tak mu dej vedet... nejak zjistuju, ze forum moc lidi necte :-(
Uživatelský avatar
HM
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 20
Registrován: 20. 5. 2005 19:25
Typ studia: Informatika Bc.
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HM »

Martin píše:Jenom drobná poznámka: Co jsem tak já mluvil s některými lidmi, tak je možné, že se hodně z nich spoléhá na to, že si analýzu dají příští rok u Veselýho.
Je pravda, ze u pana Veseleho je sance na uspech daleko vetsi. Na druhou stranu si myslim, ze by to jeste lidi meli zkusit, pokud bude moznost - kdyz si predstavim, kolik me opakovani 2a bude stat tydne casu - 2 hodiny prednasek, cviceni, znovu pocitat... Misto toho bych je mohla vyuzit treba pro psani bakalarky...

Mozna by nebylo na skodu zeptat se po kruzich, take si myslim, ze forum moc lidi necte. Nebo poslat papir pri prednasce z pravdepodobnosti, tam chodi nejvic lidi. Kdyby se jeste par kolegu sehnalo, snad uz by pan prof. Zajicek neco vypsal. Uz jsem take pro zari - prece jenom cim vice casu tim lepe.
"Do or do not. There is no try."
marcel
Matfyz(ák|ačka) level I
Příspěvky: 11
Registrován: 9. 4. 2006 21:59
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marcel »

jasne bola by blbost nevyuzit jeste psoledny pokus v zari...a kdyz nic aspon si to zapakujem...:))
Odpovědět

Zpět na „Analýza 2b“