Neprijemna zkusenost :/

Druhý semestr základního kurzu se zaměřením na referenční model ISO/OSI.
pasky
Matfyz(ák|ačka) level II
Příspěvky: 89
Registrován: 4. 1. 2005 22:57
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Neprijemna zkusenost :/

Příspěvek od pasky »

Zdravim,

jen rada ke zkousce, neodchazejte si behem ni odskocit. Ja holt nutne potreboval, a nevyplatilo se mi to, prestoze svedomi mam ciste... Kdyz jsem se vratil, nasel jsem otazky, na ktere jsem zatim neodpovedel (tri z osmi), skrtnute a misto nich pridelene jine (a zbyvalo deset minut). Tedy jsem nakonec jednu z pisemek prohral na cas.

Pouceni (pro ktere to sem pisu, nebo si to alespon namlouvam :roll:) z toho plyne pro mne i pro citatele: neni dobre se behem zkousky vzdalovat ci aplikovat jako ja strategii nejdrive otazky promyslet a pak zacit psat. Priznam se, ze mne to dost rozhodilo, hlavne proto, ze zrovna od Peterky bych to necekal, prisel mi vzdycky jako seriozni, lec pohodovy clovek. Subjektivne vzato mi to neprijde fer, i kdyz objektivne chapu duvody, ktere ho k tomu vedly, a mozna bych se jako zkousejici zachoval podobne (zvlaste po nejake negativni zkusenosti). Tak se s tim zkusim nejak vyrovnat a zitra si to dam znovu. :)
Next lecture on time travel will be held on previous Monday.
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

Na jednu stranu je to nepříjemné, na druhou stranu se mu nedivím - byl jsem jednou na ČVUTu o zkouškovém na záchodcích a bylo tam "pohozeno" několik skript a zápisků :twisted: Trochu mne to šokovalo...
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rastik »

Ja pri písomných skúškach si odskočím bežne, ale dnes na štátniciach som sa radšej spýtal. U Sítí je IMHO problém v tom, že na tom záchode sa to dá pre tie konkrétne otázky naučiť, resp. pripomenúť si to.
Uživatelský avatar
matoman
Matfyz(ák|ačka) level III
Příspěvky: 105
Registrován: 8. 1. 2005 20:12
Typ studia: Informatika Bc.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od matoman »

ale zasa to nieje na zahodenie, pokial k tomu naozaj neviec co napisat, mas otazky nove s ktore mozno nebudu az take zle (-:
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

matoman píše:ale zasa to nieje na zahodenie, pokial k tomu naozaj neviec co napisat, mas otazky nove s ktore mozno nebudu az take zle (-:
To je skvělé použití. Myslíte, že by to šlo i opakovaně, dokud bych nedostal samé otázky, co vím? :twisted:

(omlouvám se za totální offtopic :twisted: )
When life gives you crap, make crap golems.
Uživatelský avatar
Tuetschek
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 657
Registrován: 15. 6. 2005 13:54
Typ studia: Nestuduji ale učím na MFF
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tuetschek »

Jo site jsou obecne dost zabezpecene -- kde jinde se prokazujes indexem. Ale svym zpusobem je to dobre. Akorat by mel asi Dr. Peterka na tuhle skutecnost predem upozornovat, pak by to bylo vlastne uplne v poradku, ono tahle pisemka je taky jenom hodinova ... nebos mu utekl bez jedinyho slova?

Off-topic: No hadam ze by ho to brzo prestalo bavit :) ... takze je asi lepsi naucit se vic otazek nez 4 ;).
Plug 'n' Pray.
Uživatelský avatar
rastik
Supermatfyz(ák|ačka)
Příspěvky: 661
Registrován: 19. 10. 2005 21:45
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rastik »

Tuetschek píše:Jo site jsou obecne dost zabezpecene -- kde jinde se prokazujes indexem.
U Sítí sa ukazuje index? Na nejakej skúške som to už zažil, ale Sítě to neboli.
gASK
Admin(ka) level I
Příspěvky: 635
Registrován: 9. 6. 2005 12:33
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Konečně Vinohrady:)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gASK »

rastik píše:
Tuetschek píše:Jo site jsou obecne dost zabezpecene -- kde jinde se prokazujes indexem.
U Sítí sa ukazuje index? Na nejakej skúške som to už zažil, ale Sítě to neboli.
Na sítích se ukazuje index při vstupu do místnosti na písemnou část. U většiny ustatních až při zápisu výsledků.

Indexy nám brali ještě při analýzách (ať už s Pickem nebo Kalendou).

Na jiné si nepamatuji, to ale neznamená, že nejsou.
When life gives you crap, make crap golems.
Odpovědět

Zpět na „SWI021 Počítačové sítě II“