shluky lidí u přednášejícího

Principy tvorby Windows aplikací (programy řízené událostmi, komunikace pomocí zpráv). Základní API funkce tříd USER (okna, menu, kursor, ikona, dialogy) a GDI (pera, štětce, bitové mapy).
johnny

shluky lidí u přednášejícího

Příspěvek od johnny »

Každou přednášku se kolem přednášejícího shlukne obrovské množství lidí. Může mi, prosím, někdo vysvětlit proč? :-) Na jiných přednáškách jsem si ničeho takového s takovou pravidelností a v takové intenzitě teda nevšimnul.
Uživatelský avatar
tutchek
Site Admin
Příspěvky: 795
Registrován: 21. 9. 2004 00:40
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha, Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Re: shluky lidí u přednášejícího

Příspěvek od tutchek »

johnny píše:Každou přednášku se kolem přednášejícího shlukne obrovské množství lidí. Může mi, prosím, někdo vysvětlit proč? :-) Na jiných přednáškách jsem si ničeho takového s takovou pravidelností a v takové intenzitě teda nevšimnul.
Microsoftaci jsou chvalit, linuxaci tucnaci klovat, a obycejni studenti zjistovat zda po mailove komunikaci s prednasejicimi nemaji radsi dobrovolne opstit matfyz a vyhnout se tak disciplinarce ;)
exAdmin. Magistr přes umělou inteligenci. Právník přes daně.
Návštěvník

Re: shluky lidí u přednášejícího

Příspěvek od Návštěvník »

tutchek píše:...a obycejni studenti zjistovat zda po mailove komunikaci s prednasejicimi nemaji radsi dobrovolne opstit matfyz a vyhnout se tak disciplinarce ;)
To má něco společného s názorem našeho přednášejícího na to, co je to "prohlížeč" a co je to "webová stránka"? :-)
Uživatelský avatar
tutchek
Site Admin
Příspěvky: 795
Registrován: 21. 9. 2004 00:40
Typ studia: Informatika Mgr.
Bydliště: Praha, Bohnice
Kontaktovat uživatele:

Re: shluky lidí u přednášejícího

Příspěvek od tutchek »

Anonymous píše:
tutchek píše:...a obycejni studenti zjistovat zda po mailove komunikaci s prednasejicimi nemaji radsi dobrovolne opstit matfyz a vyhnout se tak disciplinarce ;)
To má něco společného s názorem našeho přednášejícího na to, co je to "prohlížeč" a co je to "webová stránka"? :-)
predpokladam ze to ma neco spolecneho i s nazorem na adobe a na slajdy v PDF ;))
exAdmin. Magistr přes umělou inteligenci. Právník přes daně.
Odpovědět

Zpět na „SWI036 Programování pro Windows I & II“