Zajíček

Odeslat odpověď

a ∈ R, a = -a, a = (číslem, ne slovy)

Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) :( :o :shock: :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Zajíček

Příspěvek od Flash » 13. 2. 2006 19:58

Edge píše:...by me zajimalo, kolik % lidi pak dostane tu lepsi znamku (hlavne tech co maji x-4)


Ja sel mezi 3-4 a dostal jsem za 3. Myslim, ze Zajicek je fakt spravedlivy.

Příspěvek od Edge » 12. 2. 2006 20:07

Body se zase deli na "ciste" a "spinave", staci mensi prepis, dostanes jen spinave a jdes na ustni. Takze na ustni zkonci skoro kazdy...by me zajimalo, kolik % lidi pak dostane tu lepsi znamku (hlavne tech co maji x-4)

Příspěvek od Scoo » 12. 2. 2006 19:37

Martin píše:Ale máš pravdu, že já mám podobné dilema: Olympiáda, nebo analýza? Aspoň že tam (jako Češi) máme tak málo početné zastoupení...


Heh, olympiada nebo analyza... ona naka olympiada je? Ja spis resim matalyza nebo de_inferno, a co teprve muj oblibeny de_clan1_mill no to se proste neda odolat.

Příspěvek od Devron » 12. 2. 2006 18:57

Martin píše:Ale proč by něco takového dělal? Já to vážně nechápu a je to pro mne skoro neuvěřitelné. Vždyť nikoho z nás osobně nezná, tak proč by se nás snažil potopit?


mne se neptej, ale dela to...

Příspěvek od Martin » 12. 2. 2006 18:11

Ale proč by něco takového dělal? Já to vážně nechápu a je to pro mne skoro neuvěřitelné. Vždyť nikoho z nás osobně nezná, tak proč by se nás snažil potopit?

Příspěvek od Devron » 12. 2. 2006 17:12

Martin píše:Chceš říct, že si Zajíček některá jména zapamatoval, nebo dokonce zapsal do kolonky "tomu to nedávat"? Tomu vážně nevěřím. Je sice přísný, ale stejně tak je i spravedlivý. Když to budeš umět, určitě ti to dá. Ale máš pravdu, že já mám podobné dilema: Olympiáda, nebo analýza? Aspoň že tam (jako Češi) máme tak málo početné zastoupení...


humoristo :-)

Příspěvek od Martin » 12. 2. 2006 17:02

Chceš říct, že si Zajíček některá jména zapamatoval, nebo dokonce zapsal do kolonky "tomu to nedávat"? Tomu vážně nevěřím. Je sice přísný, ale stejně tak je i spravedlivý. Když to budeš umět, určitě ti to dá. Ale máš pravdu, že já mám podobné dilema: Olympiáda, nebo analýza? Aspoň že tam (jako Češi) máme tak málo početné zastoupení...

Zajíček

Příspěvek od Devron » 12. 2. 2006 15:16

maly dotaz...

je tu nekdo, pripadne kolik vas je, takovych, ze jednou u Zajicka analyzu neudelal a pak ji v dalsim semestru udelal... at uz 1b kdyz nemel 1a, nebo ted 2a kdyz nemel 1b (pripadne 1b ani 1a)

Nahoru

cron